Navicat Premium kurulumu ve özellikleri
Burhan
Programlar
14.10.2014
2825

Navicat başarılı bir databse yönetim programıdır. Bu alandaki en iyi programlardan.  MySQL, altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı (multi-threaded), çok kullanıcılı (multi-user), hızlı ve sağlam (robust) bir veritabanı yönetim sistemidir. Navicat Premium ile çeşitli veritabanları oluşturup yönetebilirsiniz. Navicat kullanımı kolay database yönetimi ve düzenleme aracıdır. Navicat Preminium Profesyonel kullanıcıları tatmin edecek, fakat buna rağmen yeni başlayanlar tarafından da kullanılabilecek seviyede yeterli özellik sunuyor. Güçlü işlevleri veritabanınızın kullanımını kolaylaştıracaktır. Navicat, websunucunuzda bulunan veritabanınızı local bilgisayarınızdan yönetebilmeniz için geliştirilmiş bir uygulama. Kullanımı oldukça basit. Yeni bir bağlantı oluşturmak için sunucunuzun IP adresini, veritabanınızın kullanıcı adını ve şifresini yazıyorsunuz.

http://www.navicat.com adresinden indirip kurabilirsiniz. Navicat Preminium u indirip kurmanızı öneririm.

Navicat Premium MySQL, MariaDB, SQL Server, Oracle, PostgreSQL, and SQLite databaselerine tek uygulama üzerinden bağlanıla bilmeyi sağlar. Navicat Premium modern database yönetim sistemleriden bulunan Stored Procedures, Events, Triggers, Functions, Views... gibi bir çok özelliği destekler.

Navicat Windows, Mac OS ve Linux işletim sitemleri üzerine kurula bilmektedir. Sitem Gereksinimleri için web sitesini ziyaret ediniz.

Resmi web sitesi : http://www.navicat.com

Yorum Yaz / Yazılan Yorumlar
[3.236.156.34]
[Yorumlarda Görünmez!]
Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.
Adı Soyadı
: Burhan [31.08.2015 16:13:38]
Yorum [1]
: Deneme
© 2002 - 2021 | Her Hakkı Saklıdır | Herşey Özgürlük için