Adobe Dreamweaver
Burhan
Programlar
19.02.2015
1869

Dreamweaver ilk olarak Aralık 1997 Dreamweaver 1 yayınlandı.  Makromedia Kuzey Amerika'da yerleşik, merkezi California, San Francisco'da bulunan , grafik ve web uygulamaları geliştiren bir şirketti. 3 Aralık 2005 tarihinde rakibi olan Adobe tarafından satın alınarak , bu tarihten sonra faaliyetlerine Adobe bünyesinde devam etmeye başladı.

Adobe Dreamweaver, Macromedia şirketi tarafından geliştirilen ve Adobe'nin Macromedia'yı satın almasından sonra Adobe Dreamweaver adını alan yazılım, bir ağ sayfası geliştirme aracıdır. Özellikle kodları renklendirmesi ile kullanıcıya, kendini geliştirmesi açısından hayli yardımcı olmaktadır.

Dreamweaver web tasarım yazılımı, HTML web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolay anlaşılır görsel bir arabirim sunar. Platformlar arası uyumluluğa göre tasarlanmıştır. Tasarımlarınızı yayınlamadan önce Çok Ekranlı Önizleme panelinde gözden geçirin.

Güncellenmiş Canlı Görünüm ve Çok Ekranlı Önizleme panellerini kullanarak platformlar ve tarayıcılar arası HTML5 içeriklerini verimli bir şekilde oluşturmak ve yazılımınızı test edebilirsiniz . Geliştirilmiş jQuery ve PhoneGap™ desteği ile daha iyi mobil uygulamalar oluşturun ve yeniden yapılandırılmış çok parçacıklı FTP aktarma aracıyla kapsamlı dosyalarınızı yüklerken zamandan kazanın.

Resmi Websitesi : http://www.adobe.com/tr/products/dreamweaver.html

Yorum Yaz / Yazılan Yorumlar
[18.210.11.249]
[Yorumlarda Görünmez!]
Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.
© 2002 - 2020 | Her Hakkı Saklıdır | Herşey Özgürlük için